עופר קורנפלד  

מהתקשורת
עיתונות

מחנה עופר

מתוך מאמרו של קובי אריאלי, 9/6/2005, מעריב

"...עופר קורנפלד הוא גאון היי-טק שזנח את כל כספו וזהבו כדי להיכנס לחיים הציבוריים ולהשפיע מבפנים. הוא חכם, הוא עשיר והוא מלא תמימות, אמביציה וחזון. קבוצה בהנהגתו הולכת וצוברת כוח במפלגת העבודה במטרה להוות אלטרנטיבה להנהגה הקיימת... הגיוני שלא שמעתם עליו... אבל יום אחד, אחרי ההתרסקות הסופית של מפלגת העבודה בבחירות הבאות תתחילו לשמוע יותר ויותר את השם הזה. ראו הוזהרתם..."

להמשך...

הסטארט-אפ הפוליטי של עופר קורנפלד

עופר קורנפלד, מיליונר היי-טק ומייסד תנועת "עבודה חדשה", מנסה לצרף למפלגת העבודה עשרות אלפי אנשים שישתלטו על המפלגה מבפנים. כדי להגיע למטרה היומרנית הוא עורך מדי ערב חוג בית, ולדבריו עד כה התפקדו למפלגה כ-500 איש. אחרי שבעבודה השתכנעו שהוא לא סוס טרויאני של אהוד ברק החלו להתייחס אליו בחיוב
באלינט ענת, 21/05/2002, מתוך הארץ

התקווה החדשה של העבודה

הם בני פחות מ- 40, מבוססים כלכלית, רובם מתעשיית ההיי- טק, מהצד הפחות כואב שלה, והם רוצים לשנות את המציאות הישראלית

פגישת המטה נקבעה לשעה תשע בערב במשרדי תנועת 'עבודה חדשה' ברמת גן. ההוראות היו קצרות: תגיעי למגדלי התאומים מול 'עלית'. מגדל מספר 1. קומה שישית. אלא שעל דלת הכניסה של מגדל מספר 1 היה מודבק פתק. "הכניסה סגורה עקב הסערה. נא להגיע מסביב". קראתי פעמיים. מה זאת אומרת סערה? איזו סערה? מה קורה פה. הרחוב היה ריק. הסתכלתי לשמיים. שום רמז לסערה. המשכתי ללכת ואז מצאתי את מר חמדת, שבפירוש ידע לאן הוא הולך. הוא נכנס לבטן המגדל ומשם עלינו יחד לקומה השישית, לישיבת המטה של התנועה החדשה. במטה, אגב, לא ידעו כלום על הסערה הממשמשת ובאה.
מיכל קפרא, 25/05/04, מתוך, מעריב

עבודה חדשה

מיליונר ההיי- טק עופר קורנפלד מסתער על מפלגת העבודה

בתחום הפרסום קוראים לקמפיין כזה "טיזר". מטרתו לגרות אותנו, לעורר סקרנות לקראת מוצר חדש שעוד מעט יחלו בשיווקו. "מה אתה מוכן לעשות כדי להציל את המדינה?", נכתב בשלטי חוצות של תנועת "עבודה חדשה", שהוצבו ברחבי הארץ לפני כשבועיים. על השלטים הופיע גם מספר טלפון, אולי כדי לבדוק את תגובת הציבור לקמפיין החדש.
עמית נועם, 14/03/02, מתוך, מעריב

קבלני המשנה של נתניהו

יורדים לשוק

מפלגת העבודה ירדה השבוע לשוק הכרמל ובתום הסיור הכריזה על מהפך. יו"ר הסיעה, דליה איציק, אפילו הריחה ריח של מהפך באוויר. הרבה ריחות יש בשוק, ומי שיורד אליו פעם בכמה שנים יכול לטעות ולבלבל ביניהם. מה הריחה איציק? אולי זה היה ריח החמוצים. אולי הדגים המלוחים. ואולי, בעצם העובדה שלא זרקו על חברי הסיעה עגבניות, זה עבורם סימן שהשלטון אצלם בכיס. מה שבטוח, שמזמן כבר לא הועלה רעיון כל- כך אנכרוניסטי ופתטי, כמו ירידתם של חברי סיעת העבודה אל השוק במטרה להתחבר אל העם.
מתוך ידיעות אחרונות, 20/02/2004

מתי בפעם האחרונה...?

...חשבת לחסוך כסף?

עופר קורנפלד
מיליונר היי-טק ומהנדס תוכנה. יליד קריית אתא ובן לאב טכנאי ייצור ולאם מורה. חברת ההיי טק שלו ושל שני שותפיו, גאיה, נמכרה לפני ארבע שנים לקומברס תמורת 26 מילון דולר. פעיל התחום החברתי כלכלי. נשוי לאורית, תומכת לידה במקצועה, ואב לשני בנים, בני 14 ותשע. תושב רמת-גן
איילת קדם, 8/10/2004, מתוך מעריב

שאלות אישיות עם עופר קורנפלד

עופר קורנפלד נולד בשנת 1962 בקריית אתא, לאם מורה ואב טכנאי. בתקופת הלימודים בבית הספר השתעמם בעיקר, וזאת מכיוון שלמד את החומר בעצמו תוך מספר ימים ובכל שאר הזמן לא עשה כלום. כשהגיע לכתה י' הודיע להוריו שמשעמם לו בבית הספר ושאין בכוונתו להמשיך ללמוד. הוריו, שהכירו בחשיבות החינוך, שוחחו עם מנהל בית הספר והוחלט שעופר יקפוץ כיתה. את לימודיו בתיכון סיים קורנפלד בגיל 16, אז החליט להירשם ללימודי אלקטרוניקה ומחשבים בטכניון.
מתוך תוכניתו של יעקוב אגמון, גל"צ, 18/12/04 עורך: אלעד שמחיוף

^

Open Window
עופר קורנפלד בתוכניתה של שירה פליקס,
ערוץ 10

Open Window
עופר קורנפלד בתוכניתו של יעקוב אגמון, גל"צ, 18.12.04

© 2005 עופר קורנפלד כל הזכויות שמורות